Saviugdos sesijos

Gyvenimas gerėja

Pasinerk ne tik į išorinius, bet ir į vidinius pokyčius

tavo gyvenimas gali tapti pilnavertiškas ir turtingesnis.

Mielas lankytojau, jei atsivertei šį puslapį, neabejotinai esi suinteresuotas savo gyvenimo kokybe. Ir jei net manydamas, kad gyveni gerai, susimąstai apie tai, jog gali gyventi ir geriau.

Sveikinu tokias mintis. Tai jau pirmas žingsnis į geresnį gyvenimą. Sekantis žingsnis – surasti kuo tavo gyvenimas gali tapti pilnavertiškesnis ir turiningesnis. 

Dar toliau seka turimų žinių panaudojimas realiam gyvenime, arba jų ieškojimas.

 Čia mano kredo: negaišk laiko beprasmiškai, net ir pasismaginimui.

Gyvenimo pokyčiai neateina savaime. Dažnai norime rezultatų, tačiau iki jų – nemaža laiko atkarpa, kurioje Tavo veiksmai, pastangos ir netgi nesėkmės.

Kiekvienas aspektas mus moko. Siela ateina mokytis ir patirtį šį gyvenimą ne vien iš gražių akimirkų.

Todėl nebijokime rizikuoti.

Nebijokime suklysti.

Pastebėkime gyvenimo pamokas.

 

„Gyvenimas gerėja“ su Daiva Gyle.

Padedu eiti į pokyčius drąsiau ir su didesniu ryžtu. Palaikau kelyje, padedu pamatyti tau vertingas pamokas.

Savęs pažinimo ir pokyčių sesijos – visiems gyvenimo etapams.

Savęs pažinimo sesijos, kurių metu sprendžiamos gyvenimo, santykių, prasmės, savo paskirties ir kiti aktualūs klausimai.

Po sesijų:

  • Turėsi daugiau aiškumo savo kelyje
  • Gausi technikų, kurias galėsi naudoti savarankiškai
  • Išmoksi naujų įgūdžių ir sustiprinsi savistabos gebėjimą.

Kviečiu rašyti žinutę man el. paštu daivagyle@gmail.com

Vedu konsultacijas nuotoliniu būdu.

Paauglystė

 Tai nuostabus momentas, kada laikas žinioms kaupti net nėra skiriamas. Jos tiesiog „auga ir noksta“ nieko nedarant. Viena bėda, kad žinios ne visada pakankamos arba ne tos srities kurioje ketinama naudoti. Dažniausiai žinoma kokia sritis domina, bet veikiama pirmiausia ten, kur matoma nauda. Kaip tai suderinti ir iš kur gauti motyvacijos dirbti taip, kaip manau naudinga? Kur gauti trūkstamos informacijos? Kas galėtų mane paremti mano beprotiškose idėjose? Kaip atskleisti savo neeilines (super) galias? Ar visi jų turi? Gal aš jų neturiu, arba jos dar net pasauliui nežinomos ir nesuprantamos? Kaip santykius padaryti tobulais? O kaip man pačiam tapti neeiliniu?

Pirmas žingsnis – suvokti koks aš dabar ir kas man patinka. Antras tobulas žingsnis – suprask ko tu DABAR labiausiai norėtum.

Restartas

Antras gyvenimo etapas prasideda nugyvenus trisdešimt metų. Kada jau viskas kaip ir pradėta, kaip ir jau savo vėžėse, bet atsirado vidinė tuštuma, kurią žmogiškoji sąmonė mėgina visom pastangom užpildyti. Kryptingos pastangos, suteikia galimybę atskleisti begalinį potencialą. Tikslinga būtų susikoncentruoti į einamus būtinus darbus, atlaisvinti laiko, suvokti kame „užaugo“ arba „užlūžo“ Jūsų resursas ir imtis kryptingų veiksmų sukurti naują gyvenimo nišą.

Gyvenimo vidurio krizė

Tai vienas populiariausių psichologinių terminų. Realiai tai tik nesuvokimas kuom užsiimti, kai esminiai darbai jau baigti, laikas imtis naujų, o naujo dar nespėjau sukurti. Pirmas labai svarbus žingsnis -paleisti atgyvenusias roles ir nesistengti jose išsilaikyti. Pamatinis supratimas, kad gyvenimas JAU dabar kitokiu tapo, ir aš jau kitoks. Toliau laukia didelis darbas. Tai susipažinimas su savimi iš naujo, sielos potencialo atskleidimas ir naujo gyvenimo resurso sukūrimas.

Jei šiam etape žmogus persiorientuoja tinkamai, tolimesnį gyvenimą lengviau panaudoti kryptingam tobulėjimui. Jei ne, žmogus tiesiog išsibarsto.

Auksinė branda

Tai laikas, kai išorinis potencialas tampa vidiniu. Kada žmogus sulaukęs auksinio amžiaus nenustygsta savyje ir gyvenimo energija kaip versmė trykšta iš žemės gelmių tam, kad pagirdytų visus trokštančius tinkamomis žiniomis ir gyvenimo pavyzdžiu.

Tai laikas, kada Jūs dar aiškiau suvokiate kas tai yra gyvenimas, pasaulis ir Jūs. Pagrindinis žingsnis -suprasti koks pasaulis mus supa, ir kuo Jūsų esybė jį gali praturtinti. Tada tinkamai ir suprantamai pateikti savo gyvenimo sukauptą auksinę išmintį.